Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha dhe Shoqëria:  Kishat e Ndërmarrjeve dhe Institucioneve:  

Kapelat e spitaleve

Për më tepër:  Mjekësia (1)
Temat
Pastoral Health Care of the Ecumenical Patriarchate
http://www.pastoralhealth-ep.com/
Patriarkana Ekumenike e Konstandinopojës (Gadishulli ballkanik, Greqia). Faqja zyrtare
Programs, conferences, library, news, contact and links.
Gjuhët e sitit: English, Ελληνικά   Referrals: +0/-6
Shtuar: 15.07.2018
Temat: Mjekësia
Për më tepër: Kapelat e spitaleve, Lëvizjet misionare, Bamirësi, mëshirë, Kisha dhe Shoqëria
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente