Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha dhe Shoqëria:  Kishat e Ndërmarrjeve dhe Institucioneve:  

Kishat e Institucioneve Edukative

Për më tepër:  Edukimi (0)
Temat
Theological Department at the Faculty of Humanities of the Russian State Social University
http://teo-rgsu.ru/eng/
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Moskës (Moskë qytet) (Moska dhe provinca e saj, Rusia). Faqja zyrtare
Events, admissions, contacts, professors, information for students, library, photos and references.
Gjuhët e sitit: Русский, English, 中文   Referrals: +1/-1
Shtuar: 12.04.2007, u ndryshua: 28.06.2018
Temat: Kishat e Institucioneve Edukative, Orthodox Education in Secular Schools and Universities
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Church of Saint Martyress Tatiana, Vitebsk
http://tatianavit.orthodoxy.ru/
Byelorussian Exarchate, Dioqeza e Vitebskut (Jug-Perëndim, Bjellorusi). Faqja zyrtare
The official website of the church which will be erected on Moskovskiy avenue near the State Technological University of Vitebsk. The life of Saint Martyress Tatiana, charity donations, photo archive and contacts.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-3
Shtuar: 08.08.2002, u ndryshua: 21.05.2018
Temat: Kishat e Institucioneve Edukative, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Për më tepër: Shenjtorët
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
St. Nicholas – Ghica University Chapel, Bucarest
http://www.paraclisuluniversitar.ro/
Kisha Orthodhokse e Rumanisë (Gadishulli ballkanik, Rumani). Faqja zyrtare
Community life, service schedule, history, treasury and contacts.
Gjuhët e sitit: English, Românã   Referrals: +0/-1
Shtuar: 13.11.2013, u ndryshua: 13.07.2018
Temat: Kishat e Institucioneve Edukative, Famulli të Kishës Orthodhokse të Rumanisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Chapel of the Transfiguration at Princeton University
http://www.princetonoca.org/
Kisha Orthodhokse në Amerikë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
Administration, calendar, upcoming events, charity and support efforts, photos, about Orthodoxy, contact, and driving directions.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-1
Shtuar: 29.01.2017
Temat: Kishat e Institucioneve Edukative, Famulli të Kishës Orthodhokse në Amerikë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Holy Cross Orthodox Chaplaincy at the University of British Columbia
http://holycrossubc.blogspot.com/
Kisha Orthodhokse në Amerikë (Amerika e Veriut, Kanada). Faqja zyrtare
Services are held at St Mark’s Chapel at UBC. Information on the Mission and links.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-0
Shtuar: 23.11.2007, u ndryshua: 14.10.2015
Temat: Kishat e Institucioneve Edukative, Famulli të Kishës Orthodhokse në Amerikë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente