Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha dhe Shoqëria:  Kishat e Ndërmarrjeve dhe Institucioneve:  

Kisha të Institucioneve apo Ndërmarrjeve të tjera

Temat
The Church of the Icon of the Mother of God “Derzhavnaya”, St. Petersburg
http://derzhavnaya.spb.ru/eng/
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Shën Pjetërburgut (Shën Pjetërburgu, Rusia). Faqja zyrtare
History of the temple. Center “Gelios”: road to the Church.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Français   Referrals: +0/-12
Shtuar: 27.07.2004, u ndryshua: 30.09.2018
Temat: Kisha të Institucioneve apo Ndërmarrjeve të tjera, Famulli në Rusi sipas dioqezave
Për më tepër: Muzikë dhe këngë kishtare orthodhokse, Bamirësi, mëshirë, Jetimore, Theologjia, Trashëgimia e Etërve të Shenjtë, Bibliotekat elektronike
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
St. Archangel Michael Church, Mirny (Plesetsk Cosmodrome)
http://mirnyi.prihod.ru/?lang=en
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Плесецкая епархия (Veri-perëndimi, Rusia). Faqja zyrtare
Schedule of services, parish priest, announcements, news, Sunday school, and contacts.
Mirrors and alternative site versions: http://mirnycos1.cerkov.ru/
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-12
Shtuar: 23.09.2010, u ndryshua: 23.03.2019
Temat: Kisha të Institucioneve apo Ndërmarrjeve të tjera, Famulli në Rusi sipas dioqezave
Për më tepër: Sunday and Parish Schools, Deaneries, Pyetje dhe përgjigje, Parimet e Orthodhoksisë, Gazetat
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Orthodox Homechurch of the Holy Cross in Halle
http://russische-kirche-h.de/
Kisha Orthodhokse e Rusisë (Evropa perëndimore, Gjermania). Faqja zyrtare
Parish history, photos and Orthodox links.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Deutsch   Referrals: +0/-8
Shtuar: 27.01.2002, u ndryshua: 10.09.2018
Temat: Kisha të Institucioneve apo Ndërmarrjeve të tjera, Vende të ndryshme
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente