Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha dhe Shoqëria:  Kisha dhe Shteti, politika:  

Organizata politike

Temat
Interparliamentary Committee for the Orthodoxy
http://eiao.org/
Gadishulli ballkanik, Greqia). Faqja zyrtare
History, statutory texts, structure, news, activities and contacts.
Mirrors and alternative site versions: http://eiao.org/homeenglish/
Gjuhët e sitit: Русский, English, Ελληνικά   Referrals: +0/-4
Shtuar: 13.07.2005, u ndryshua: 18.08.2018
Temat: Organizata politike, Kisha dhe Shteti, politika, Non-profit Organizations
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:

    Për më tepër:
Center for Research of Orthodox Monarchism
http://czipm.org/

Kisha Orthodhokse e Sërbisë (Gadishulli ballkanik, Sërbia dhe Mali i Zi). Faqja zyrtare
Under the High Patronage of H.R.H. Prince Aleksandar Pavlov Karageorgevich. Boards for: heraldic and genealogical studies, culture, political theory, historiography and the Serbian Orthodox Action “Sabor”. Associates from Serbia, Russia, Romania, Australia, etc.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Српски   Referrals: +0/-1
Shtuar: 11.11.2004, u ndryshua: 06.07.2018
Temat: Ideologjia dhe patriotizmi sërb, Non-profit Organizations
Për më tepër: Organizata politike, Historia
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente