Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Kisha Autonome:  Kisha Orthodhokse e Ukrainës:  

Organizata të Kishës Orthodhokse të Ukrainës

Temat
Union of Orthodox Journalists
http://spzh.news/en/
Kisha Orthodhokse e Ukrainës (Jug-Perëndim, Ukrainë). Faqja zyrtare
Orthodox news – main events of Orthodoxy in Ukraine and the world. All Christian news of the day.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Українська, Ελληνικά, Românã   Referrals: +0/-12
Shtuar: 05.04.2018, u ndryshua: 05.04.2020
Temat: Të rejat, Media orthodhokse, Non-profit Organizations
Për më tepër: Kisha dhe Shteti, politika, Kisha dhe Shoqëria, Pyetje dhe përgjigje
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Synodal Information and Educational Department of the Ukrainian Orthodox Church
http://news.church.ua/
Kisha Orthodhokse e Ukrainës, Dioqeza e Kievit (Jug-Perëndim, Ukrainë). Faqja zyrtare
News, publications, head of the department and contacts.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Українська, Ελληνικά, Românã   Referrals: +0/-7
Shtuar: 13.08.2020
Temat: Të rejat, Organizata, Kisha Orthodhokse e Ukrainës
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Ukrainian Orthodox Youth Fellowship
http://spmu.narod.ru/

Kisha Orthodhokse e Ukrainës, Dioqeza e Llvovit (Jug-Perëndim, Ukrainë). Faqja zyrtare
Art-musical therapy, prayer, ECO-logical youth activities, schooling-events, pedagogy, psychological correction trainings for orphans and families.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Українська   Referrals: +0/-0
Shtuar: 06.11.2001, u ndryshua: 08.08.2018
Temat: Organizata rinore
Për më tepër: Të rinjtë dhe Orthodhoksia
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Dialogue. The Dnepropetrovsk City Center for the Help to Victims of Destructive Cults
http://centerdialog.dp.ua/en/
Kisha Orthodhokse e Ukrainës, Dioqeza e Donetskut (Jug-Perëndim, Ukrainë). Faqja zyrtare
Attention! The site contains an unmoderated text or banner ads (Për më tepër: Orthodox Web Hosting)
A public, non-profit, non-religious and non-political organization protecting rights and interests of citizens that have been victims of destructive activities of organizations operating as religious, educational, improving, cultural, educational or commercial ones.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-1
Shtuar: 21.04.2007, u ndryshua: 04.12.2019
Temat: Sect Studies, Position on Other Christian-like Religions, Non-profit Organizations
Për më tepër: Web Collections, Okultizmi, Astrologjia, Satanizmi, Paganizmi
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente