Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Kisha Autonome:  

Kisha Orthodhokse e Ukrainës

Nëntemat:  Dioqezat e Kishës Orthodhokse të Ukrainës (0)Manastiret e Kishës Orthodhokse të Ukrainës (0)Famulli të Kishës Orthodhokse të Ukrainës (0)Organizata të Kishës Orthodhokse të Ukrainës (0)Institucione edukative te Kishës Orthodhokse të Ukrainës (0)Të reja nga Kisha Orthodhokse e Ukrainës (0)Libra në gjuhën ukrainase (1)
Për më tepër:  Në gjuhën ukrainase (237)
Temat
Synodal Information and Educational Department of the Ukrainian Orthodox Church
http://news.church.ua/
Kisha Orthodhokse e Ukrainës, Dioqeza e Kievit (Jug-Perëndim, Ukrainë). Faqja zyrtare
News, publications, head of the department and contacts.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Українська, Ελληνικά, Românã   Referrals: +0/-20
Shtuar: 13.08.2020
Temat: Të rejat, Organizata, Kisha Orthodhokse e Ukrainës
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
In Defence of the Unity of the Russian Orthodox Church
http://edinstvo.patriarchia.ru/en/
Kisha Orthodhokse e Rusisë (Not associated with any particular region, Rusia). Faqja zyrtare
Official website of the Moscow Patriarchate. Documents and studies on church history, publications, news and video.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Українська, Ελληνικά, Românã   Referrals: +0/-19
Shtuar: 02.12.2018, u ndryshua: 25.11.2019
Temat: Historia e Kishës, Kisha Orthodhokse e Ukrainës, Kisha Orthodhokse e Rusisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente