Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Kisha Autonome:  

Kisha Orthodhokse e Letonisë

Për më tepër:  Në letonisht (9)
Temat
Dormition of the Holy Mother of God Church in Jelgava
http://uspenijapb.lv/en/
Kisha Orthodhokse e Letonisë, Рижская епархия (Vendet Baltike, Letonia). Faqja zyrtare
Parish background, news and events, articles, social aid, farm, thanks, donations and contacts.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Latviešu   Referrals: +0/-4
Shtuar: 01.02.2014, u ndryshua: 08.03.2018
Temat: Kisha Orthodhokse e Letonisë, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Për më tepër: Services to Prison Inmates, Kampingje verore për çdo moshë, Trade and Trades
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente