Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Kisha Autonome:  Byelorussian Exarchate:  

Monasteries of the Byelorussian Exarchate

Temat
Holy New Martyr Grand Duchess Elizabeth Convent, Minsk
http://obitel-minsk.ru/en/

Byelorussian Exarchate, Dioqeza e Minskut (Jug-Perëndim, Bjellorusi). Faqja zyrtare
The Sisterhood serves many care centers, including the well-known Republican Clinical Psychiatric Hospital and Municipal Clinical Hospital as well as boarding homes for children and adults with psychological and physical disabilities, a tuberculosis unit and a home care facility for mentally handicapped children. Chronicle, sermons, convent, services, “All for You”, workshops, picture album, contacts, shop.
Mirrors and alternative site versions: http://obitel-minsk.by/
Gjuhët e sitit: Русский, English, Deutsch, Français, Italiano, Српски   Referrals: +0/-125
Shtuar: 22.08.2008, u ndryshua: 19.03.2019
Temat: Manastire
Për më tepër: Icon Painting Shops, Bamirësi, mëshirë, Pyetje dhe përgjigje
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Catalog of Good Deeds. Blog of the St. Elisabeth Convent
http://blog.obitel-minsk.com/

Byelorussian Exarchate, Dioqeza e Minskut (Jug-Perëndim, Bjellorusi). Faqja zyrtare
The official blog of the Catalogue of St. Elisabeth Convent. The blog includes recent ministry updates of the convent, sermons, icons, personal stories and everything related to Orthodox Christianity.
Mirrors and alternative site versions: http://catalogueofstelisabethconvent.blogspot.com/
Gjuha e sitit: English   Referrals: +3/-2
Shtuar: 11.10.2016, u ndryshua: 27.09.2018
Temat: Web Collections, Manastire
Për më tepër: Predikime
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Heart 2 Heart Festival. Charitable Project of St. Elisabeth Convent, Minsk
http://heart-2-heart.news/
Byelorussian Exarchate, Dioqeza e Minskut (Jug-Perëndim, Bjellorusi). Faqja zyrtare
Charity festival official website. Latest news, articles and photo reports.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-2
Shtuar: 25.09.2018
Temat: Konferenca, Lexime, Seminare, Bamirësi, mëshirë
Për më tepër: Musical Events, Manastire, Kisha dhe Shoqëria
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente