Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Famulli:  Famulli në Rusi sipas dioqezave:  

Dioqeza e Shën Pjetërburgut

Temat
The Church of the Icon of the Mother of God “Derzhavnaya”, St. Petersburg
http://derzhavnaya.spb.ru/eng/
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Shën Pjetërburgut (Shën Pjetërburgu, Rusia). Faqja zyrtare
History of the temple. Center “Gelios”: road to the Church.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Français   Referrals: +0/-3
Shtuar: 27.07.2004, u ndryshua: 30.09.2018
Temat: Kisha të Institucioneve apo Ndërmarrjeve të tjera, Famulli në Rusi sipas dioqezave
Për më tepër: Muzikë dhe këngë kishtare orthodhokse, Bamirësi, mëshirë, Jetimore, Theologjia, Trashëgimia e Etërve të Shenjtë, Bibliotekat elektronike
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
St. Isaac’s Cathedral. State Memorial Museum, Saint Petersburg
http://eng.cathedral.ru/
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Shën Pjetërburgut (Veri-perëndimi, Rusia). Faqja zyrtare
News, concerts, museum projects, research, and souvenir products.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-2
Shtuar: 23.03.2004, u ndryshua: 03.08.2018
Temat: Famulli në Rusi sipas dioqezave
Për më tepër: Arte figurative, Arkitektura, Kultura, Arti, Shkenca
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Cathedral of Our Lady “Feodorovskaya”, Saint Petersburg
http://en.feosobor.ru/

Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Shën Pjetërburgut (Shën Pjetërburgu, Rusia). Faqja zyrtare
Cathedral, parish, trustees, schedule of divine services, the Feodorovsky Center, catechism, new martyrs, ministries and multimedia.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-2
Shtuar: 28.12.2008, u ndryshua: 18.09.2018
Temat: Famulli në Rusi sipas dioqezave
Për më tepër: Konferenca, Lexime, Seminare
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Church of St. Serafim of Sarov in St. Petersburg
http://st-seraphim.orthodoxy.ru/English/frame.htm
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Shën Pjetërburgut (Shën Pjetërburgu, Rusia). Faqja zyrtare
Service to the Holy Hierarch Ignaty Brianchaninov, Bishop of the Caucasus and the Black Sea. Acathist to St. Ignaty. Forum.
Mirrors and alternative site versions: http://podvorje.orthodoxy.ru/
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-1
Shtuar: 24.09.2002, u ndryshua: 18.01.2019
Temat: Famulli në Rusi sipas dioqezave
Për më tepër: Fëmijët, edukimi
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente