Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Famulli:  Famulli në Rusi sipas dioqezave:  

Dioqeza e Moskës (Rajoni i Moskës)

Temat
Saint Sergiy Radonezhsky Church, village Momutovo, Moscow region
http://sergievchurch.orthodoxy.ru/eng/INDEX.HTM

Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Moskës (Rajoni i Moskës) (Moska dhe provinca e saj, Rusia). Faqja zyrtare
Church services. Saint Sergiy. Church description. Photo gallery. Questions to priest. Parish news.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-0
Shtuar: 28.10.2001, u ndryshua: 25.01.2020
Temat: Famulli në Rusi sipas dioqezave
Për më tepër: Pyetje dhe përgjigje, Shenjtorët
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Anna. Youth Church Choir, Holy Trinity Cathedral, Shchyolkovo
http://annachoir.narod.ru/choirexchange.htm

Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Moskës (Rajoni i Moskës) (Moska dhe provinca e saj, Rusia). Faqja zyrtare
A youth choir, founded in 1991 at Holy Trinity Cathedral, main church of Shchyolkovo (Moscow region). Repertoire, recordings, international choir exchange and coordinates.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-0
Shtuar: 18.09.2001, u ndryshua: 06.07.2018
Temat: Performers and Ensembles
Për më tepër: Sound Files, Muzika korale, këngët, Famulli në Rusi sipas dioqezave
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente