Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Famulli:  Famulli në Rusi sipas dioqezave:  

Dioqeza e Ekaterinodarit dhe Kuban'

Temat
St. Catherine Cathedral, Krasnodar / Ekaterinodar
http://kubansobor.ru/en/
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Ekaterinodar dhe Kuban' (Jug, Rusia). Faqja zyrtare
Events, sacraments and divine services, spiritual education, family centre, announcements, photo gallery, video, pilgrimage centre and youth ministry.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-4
Shtuar: 16.02.2013, u ndryshua: 13.07.2018
Temat: Famulli në Rusi sipas dioqezave
Për më tepër: Sunday and Parish Schools, Pyetje dhe përgjigje
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Mary Magdalena Convent of Krasnodar Region
http://en.mironositsa.ru/
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Ekaterinodar dhe Kuban' (Jug, Rusia). Faqja zyrtare
Abbot Superior of the convent, prayer requests, the newspaper “Pilgrim on the Earth”, contact, guest book, news, monastery history.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-3
Shtuar: 13.04.2011, u ndryshua: 31.10.2018
Temat: Manastire
Për më tepër: Gazetat, Famulli në Rusi sipas dioqezave
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente