Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Famulli:  Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik:  

Dioqeza e Vitebskut (Bjellorusia)

Temat
Church of Saint Martyress Tatiana, Vitebsk
http://tatianavit.orthodoxy.ru/
Byelorussian Exarchate, Dioqeza e Vitebskut (Jug-Perëndim, Bjellorusi). Faqja zyrtare
The official website of the church which will be erected on Moskovskiy avenue near the State Technological University of Vitebsk. The life of Saint Martyress Tatiana, charity donations, photo archive and contacts.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-7
Shtuar: 08.08.2002, u ndryshua: 21.05.2018
Temat: Kishat e Institucioneve Edukative, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Për më tepër: Shenjtorët
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente