Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Famulli:  Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik:  

Dioqeza e Kievit (Ukrainë)

Temat
Orthodoxy in Yahotyn
http://vira.in.ua/index_en.htm

Kisha Orthodhokse e Ukrainës, Dioqeza e Kievit (Jug-Perëndim, Ukrainë). Faqja zyrtare
A little site is about Orthodox life in Yahotyn, a town situated in Kiev region of Ukraine. Brief description and photo gallery.
Gjuhët e sitit: English, Українська   Referrals: +0/-8
Shtuar: 27.04.2006, u ndryshua: 15.11.2011
Temat: Parimet e Orthodhoksisë, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Për më tepër: Sect Studies, Position on Other Christian-like Religions
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Holy Protection of Theotokos Monastery, Goloseevo
http://goloseevo.com.ua/?lang=en
Kisha Orthodhokse e Ukrainës, Dioqeza e Kievit (Jug-Perëndim, Ukrainë). Faqja zyrtare
Historical reference, schedule of divine services, photo and video galleries, spiritual and vocational school, contacts and directions.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Українська, Românã   Referrals: +0/-9
Shtuar: 25.02.2016, u ndryshua: 26.02.2019
Temat: Manastire
Për më tepër: Predikime, Shkolla dhe gjimnaze orthodhokse, Parimet e Orthodhoksisë, Asketët dhe Heremitët, Theologjia, Trashëgimia e Etërve të Shenjtë, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik, Besimi Orthodhoks
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente