Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Famulli:  Vende të ndryshme:  

Dioqeza e Vienës dhe Austrisë

Temat
Kathedrale zum hl. Nikolaus in Wien
http://www.nikolsobor.org/
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Vienës dhe Austrisë (Evropa perëndimore, Austria). Faqja zyrtare
Die offizielle Web-Seite der Kathedrale z. hl. Nikolaus in Wien, mehr als eine 100-jährige Geschichte. Über die Kirche, Geschichte, Bischöfe, Pfarrer, Sonntagsschule, Bibliothek, Chor, Kirchengeschäft, Gottesdienstordnung.
Mirrors and alternative site versions: http://www.russischekirche.at/
Gjuhët e sitit: Русский, Deutsch   Referrals: +0/-3
Shtuar: 15.12.2004, u ndryshua: 06.05.2016
Temat: Vende të ndryshme
Për më tepër: Gazetat
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Russisch-orthodoxe Kirchengemeinde zu Mariä Schutz in Graz
http://pfarre.rugraz.net/

Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Vienës dhe Austrisë (Evropa perëndimore, Austria). Faqja zyrtare
Website der russisch-orthodoxen Pfarre in Graz mit aufklärerischer Funktion: was bedeutet Orthodox, Glaubensbekenntnis, Gottesdienste, Jahresplan, Pfarrer, Bibliothek, Geschichte, Tradition, Kontakt.
Mirrors and alternative site versions: http://pfarre-graz.orthodox.ru/, http://prihod-graz.orthodox.ru/
Gjuha e sitit: Deutsch   Referrals: +0/-0
Shtuar: 03.03.2010, u ndryshua: 14.02.2019
Temat: Vende të ndryshme
Për më tepër: Theologjia, Trashëgimia e Etërve të Shenjtë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente