Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  

Deaneries

Temat
New York City Deanery
http://nyblago.com/
Russian Orthodox Church outside of Russia (ROCOR), Восточно-Американская епархия (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
ROCOR news, first hierarch, diocese, deanery, news, video, articles, and contacts.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-7
Shtuar: 31.12.2014, u ndryshua: 18.02.2019
Temat: Deaneries
Për më tepër: Të rejat, ROCOR Parishes, Vende të ndryshme
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Kirche zur heiligen Tamara, Zarin von Georgien, in Aachen
http://rok-aachen.de/
Russian Orthodox Church outside of Russia (ROCOR), Dioqeza e Gjermanisë (Evropa perëndimore, Gjermania). Faqja zyrtare
Gemeindevorstellung, Nachrichten, Gottesdienst, Klerus, Sonntagsschule, über heilige Zarin Tamara, Heiligtümer von Aachen, unser Glaube, Fotogalerie, Spende, Kontakt.
Gjuhët e sitit: Русский, Deutsch, Georgian   Referrals: +0/-6
Shtuar: 12.08.2009, u ndryshua: 08.12.2018
Temat: Deaneries, Vende të ndryshme
Për më tepër: Ikona të Nderuara
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Klaipėda Deanery
http://blagovestnik.lt/category/english/
Kisha Orthodhokse e Lituanisë, Dioqeza e Lituanisë (Vendet Baltike, Lituani). Faqja zyrtare
News and events of the deanery.
Mirrors and alternative site versions: http://pravoslavnaja.cerkov.ru/
Gjuhët e sitit: Русский, English, Lietuviškai   Referrals: +0/-6
Shtuar: 06.08.2014, u ndryshua: 28.06.2017
Temat: Deaneries
Për më tepër: Discussion Boards, Revista, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:

    Për më tepër:
St. Archangel Michael Church, Mirny (Plesetsk Cosmodrome)
http://mirnyi.prihod.ru/?lang=en
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Плесецкая епархия (Veri-perëndimi, Rusia). Faqja zyrtare
Schedule of services, parish priest, announcements, news, Sunday school, and contacts.
Mirrors and alternative site versions: http://mirnycos1.cerkov.ru/
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-2
Shtuar: 23.09.2010, u ndryshua: 23.03.2019
Temat: Kisha të Institucioneve apo Ndërmarrjeve të tjera, Famulli në Rusi sipas dioqezave
Për më tepër: Sunday and Parish Schools, Deaneries, Pyetje dhe përgjigje, Parimet e Orthodhoksisë, Gazetat
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente