Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  Kisha Autonome:  

Kisha Orthodhokse e Japonisë

Për më tepër:  Në japonisht (12)
Temat
The Orthodox Church in Japan
http://www.orthodoxjapan.jp/
Kisha Orthodhokse e Japonisë (Azia Lindore, Japonia). Faqja zyrtare
Web site of the Orthodox Church in Japan (in Japanese and in English). Brief history. Holy Resurrection Cathedral commonly known as Nicholai-do. Photos. The services at Holy Resurrection Cathedral. Brief Directory of the major churches in Japan.
Gjuhët e sitit: English, 日本語   Referrals: +0/-5
Shtuar: 28.01.2001, u ndryshua: 24.12.2018
Temat: Kisha Orthodhokse e Japonisë, Kisha Autonome
Për më tepër: Orthodhoksia në Botë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Holy Annunciation Church in Nagoya
http://nagoya-orthodox.com/en/
Kisha Orthodhokse e Japonisë (Azia Lindore, Japonia). Faqja zyrtare
Schedule of this month. Directions. Introduction of Nagoya Church. Photo Report (Current News). From the Gospel Reading. Links.
Mirrors and alternative site versions: http://www.orthodox-jp.com/nagoya/
Gjuhët e sitit: Русский, English, 日本語   Referrals: +0/-5
Shtuar: 10.07.2003, u ndryshua: 06.12.2019
Temat: Kisha Orthodhokse e Japonisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Holy Annunciation Church in Kyoto, Kyushu
http://kyoto-orthodox.or.jp/schedule-english/
Kisha Orthodhokse e Japonisë (Azia Lindore, Japonia). Faqja zyrtare
Schedule of services, access map and contacts.
Gjuhët e sitit: Русский, English, 日本語   Referrals: +0/-4
Shtuar: 02.10.2010, u ndryshua: 02.08.2019
Temat: Kisha Orthodhokse e Japonisë
Për më tepër: Predikime
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Western Diocese of the Orthodox Church in Japan
http://orthodox-jp.com/westjapan/English-index.htm
Kisha Orthodhokse e Japonisë, Dioqeza e Japonisë Perëndimore (Azia Lindore, Japonia). Faqja zyrtare
News, churches, contacts and information on the Eastern Japan Diocese after the earthquake and tsunami.
Gjuhët e sitit: English, 日本語   Referrals: +0/-4
Shtuar: 06.04.2014
Temat: Kisha Orthodhokse e Japonisë, Dioqezat
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:

    Për më tepër:
The Orthodox Church Singing in Japan
http://www.orthodox-jp.com/maria/English-index.htm
Kisha Orthodhokse e Japonisë (Azia Lindore, Japonia). Faqe private
Introduction of the Orthodox Church Singing in Japan. History: the activity of St. Nikolai (Kasatkin) of Japan in Meiji Era.
Mirrors and alternative site versions: http://www.orthodox-jp.com/maria/
Gjuhët e sitit: English, 日本語   Referrals: +0/-7
Shtuar: 10.07.2003, u ndryshua: 05.04.2013
Temat: Muzikë dhe këngë kishtare orthodhokse
Për më tepër: Muzikologjia, Tekste të himneve korale, Webfaqe të laikëve, Kisha Orthodhokse e Japonisë, Muzikë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente