Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse e Rusisë:  

Kisha Autonome

Nëntemat:  Kisha Orthodhokse e Kinës (0)Kisha Orthodhokse e Japonisë (0)
Temat
Orthodoxy in China
http://orthodox.cn/
Kisha Orthodhokse e Kinës (Azia Lindore, Kina). Faqja zyrtare
History and current status of the Orthodoxy in China. Liturgical texts, prayers. Chinese Saints and Their lives. Catechesis. News, articles. Links.
Gjuhët e sitit: Русский, English, 中文   Referrals: +0/-21
Shtuar: 25.06.2004, u ndryshua: 07.08.2020
Temat: Orthodhoksia në Botë, Kisha Orthodhokse e Kinës, Kisha Autonome
Për më tepër: Lëvizjet misionare, Liturgjia, Historia, Historia e Kishës, Shenjtorët, Bibla, Besimi Orthodhoks
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
The Orthodox Church in Japan
http://orthodoxjapan.jp/
Kisha Orthodhokse e Japonisë (Azia Lindore, Japonia). Faqja zyrtare
Web site of the Orthodox Church in Japan (in Japanese and in English). Brief history. Holy Resurrection Cathedral commonly known as Nicholai-do. Photos. The services at Holy Resurrection Cathedral. Brief Directory of the major churches in Japan.
Gjuhët e sitit: English, 日本語   Referrals: +0/-19
Shtuar: 28.01.2001, u ndryshua: 27.12.2020
Temat: Kisha Orthodhokse e Japonisë, Kisha Autonome
Për më tepër: Orthodhoksia në Botë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Orthodoxy in China
http://chinese.orthodoxy.ru/
Kisha Orthodhokse e Kinës (Azia Lindore, Kina). Faqja zyrtare
Official page of Group for Study of Orthodoxy in China organized by Department for external church relations of Moscow Patriarchate (DECR MP).
Gjuhët e sitit: Русский, English, 中文   Referrals: +0/-17
Shtuar: 08.11.2001, u ndryshua: 02.05.2016
Temat: Orthodhoksia në Botë, Kisha Orthodhokse e Kinës, Kisha Autonome
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente