Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Website në gjuhë të ndryshme:  

Në lituanisht

Për më tepër:  Lituania (0)
Temat
Klaipėda Deanery
http://blagovestnik.lt/category/english/
Kisha Orthodhokse e Lituanisë, Dioqeza e Lituanisë (Vendet Baltike, Lituani). Faqja zyrtare
News and events of the deanery.
Mirrors and alternative site versions: http://pravoslavnaja.cerkov.ru/
Gjuhët e sitit: Русский, English, Lietuviškai   Referrals: +0/-19
Shtuar: 06.08.2014, u ndryshua: 28.06.2017
Temat: Deaneries
Për më tepër: Discussion Boards, Revista, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Виленская и Литовская епархия Русской Православной Церкви
http://orthodoxy.lt/
Kisha Orthodhokse e Lituanisë, Dioqeza e Lituanisë (Vendet Baltike, Lituani). Faqja zyrtare
Новости епархии, Патриархия, о епархии, история епархии, статьи, епархиальный журнал «Вестник», медиатека, архив, обратная связь, ссылки.
Gjuhët e sitit: Русский, Lietuviškai   Referrals: +0/-4
Shtuar: 25.04.2004, u ndryshua: 15.06.2020
Temat: Kisha Orthodhokse e Lituanisë, Dioqezat
Për më tepër: Deaneries, Shenjtorët, Media dioqeziane, Revista, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik, Manastire, Media orthodhokse, Kisha Orthodhokse e Rusisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Православное братство Литвы
http://pbl.lt/

Kisha Orthodhokse e Lituanisë, Dioqeza e Lituanisë (Vendet Baltike, Lituani). Faqja zyrtare
Устав, деятельность, история, святыни Литовского края, форум, фото, видео, газета, просвещение.
Gjuhët e sitit: Русский, Lietuviškai   Referrals: +0/-4
Shtuar: 11.11.2002, u ndryshua: 15.06.2020
Temat: Orthodhoksia në Botë, Brotherhoods, Sisterhoods, Religious Organizations
Për më tepër: Kampingje verore për çdo moshë, Gazetat
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente