Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Website në gjuhë të ndryshme:  

Në letonisht

Për më tepër:  Letonia (0)
Temat
Biblos. Латышский православный портал
http://www.biblos.lv/

Kisha Orthodhokse e Rusisë (Vendet Baltike, Letonia). Faqe private
Православная библиотека на латышском языке. Латышский православный форум.
Gjuha e sitit: Latviešu   Referrals: +4/-4
Shtuar: 18.02.2010, u ndryshua: 13.06.2014
Temat: Orthodhoksia në Botë, Bibliotekat elektronike
Për më tepër: Lutje, libra lutjesh, Kisha Orthodhokse e Letonisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Латвийская Православная Церковь. Официальный сайт
http://pravoslavie.lv/
Kisha Orthodhokse e Letonisë, Рижская епархия (Vendet Baltike, Letonia). Faqja zyrtare
Новости, сщмч. Иоанн Рижский, архипастыри, история Латвийской Церкви: по страницам прошлого, Рижское Петропавловское братство, Тихвинская икона Пресвятой Богородицы, соборы, СМИ; храмы и монастыри, oбразование, библиотека, паломничество, вопрос священнику, фотогалерея, телевидение и радио.
Mirrors and alternative site versions: http://pareizticiba.lv/
Gjuhët e sitit: Русский, Latviešu   Referrals: +0/-13
Shtuar: 15.03.2003, u ndryshua: 22.01.2020
Temat: Web Collections, Kisha Orthodhokse e Letonisë
Për më tepër: Akademi klerikale dhe kurse shpirtërore, Pelegrinazhet, udhëtimet, Akademi theologjike dhe Seminare, Historia e Kishës, Organizata, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik, Manastire, Edukimi, Jeta kishtare
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Храм в честь Казанской иконы Божией Матери в Дзинтари, г. Юрмала
http://kazanskijhram.lv/
Kisha Orthodhokse e Letonisë, Рижская епархия (Vendet Baltike, Letonia). Faqja zyrtare
Новости. Фотохроника строительства храма. Помощь храму, контакты. Пожертвовано на строительство храма. Богослужения и молебны в приходе. Расписание богослужений. История храма. Казанская икона Божией Матери. Душеполезное чтение.
Gjuhët e sitit: Русский, Latviešu   Referrals: +0/-6
Shtuar: 20.07.2015, u ndryshua: 31.07.2020
Temat: Kisha Orthodhokse e Letonisë, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Për më tepër: Rindërtimi i Kishave dhe Manastireve, Fotografia
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Latvian Orthodoxy. Personal Blog
http://pareizticiba.blogspot.com/

Kisha Orthodhokse e Letonisë (Vendet Baltike, Letonia). Faqe private
Blog about Latvian Orthodoxy in English and about world Orthodox Christianity in Latvian.
Gjuhët e sitit: English, Latviešu   Referrals: +0/-5
Shtuar: 16.07.2012, u ndryshua: 04.01.2014
Temat: Parimet e Orthodhoksisë, Webfaqe të laikëve, Discussion Boards
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Кафедральный собор Рождества Христова, г. Рига
http://sobor.lv/

Kisha Orthodhokse e Letonisë, Рижская епархия (Vendet Baltike, Letonia). Faqja zyrtare
Новости, архипастыри, святыни, история, расписание богослужений, воскресная школа, молодежный актив, библиотека, помощь храму, контакты.
Gjuhët e sitit: Русский, Latviešu   Referrals: +0/-5
Shtuar: 21.01.2017, u ndryshua: 29.11.2020
Temat: Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Për më tepër: Sunday and Parish Schools, Ikona të Nderuara, Kisha Orthodhokse e Letonisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Putņiks. Паломнический центр, Рига
http://palomnik.lv/
Kisha Orthodhokse e Letonisë, Рижская епархия (Vendet Baltike, Letonia). Faqja zyrtare
Расписание предстоящих поездок, новости, контакты.
Gjuhët e sitit: Русский, Latviešu   Referrals: +0/-4
Shtuar: 03.10.2020
Temat: Pelegrinazhet, udhëtimet
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Dormition of the Holy Mother of God Church in Jelgava
http://uspenijapb.lv/en/
Kisha Orthodhokse e Letonisë, Рижская епархия (Vendet Baltike, Letonia). Faqja zyrtare
Parish background, news and events, articles, social aid, farm, thanks, donations and contacts.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Latviešu   Referrals: +0/-4
Shtuar: 01.02.2014, u ndryshua: 08.03.2018
Temat: Kisha Orthodhokse e Letonisë, Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Për më tepër: Services to Prison Inmates, Kampingje verore për çdo moshë, Trade and Trades
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Покровское кладбище, г. Рига
http://pokrovskoe.lv/
Kisha Orthodhokse e Letonisë, Рижская епархия (Vendet Baltike, Letonia). Faqja zyrtare
Православное кладбище г. Риги. Храм Покрова Пресвятой Богородицы, история, фотогалерея, благоустройство, контакты.
Gjuhët e sitit: Русский, Latviešu   Referrals: +0/-3
Shtuar: 28.01.2016, u ndryshua: 29.06.2018
Temat: Kishat e Varrezave, nekropolet, varrezat
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Свято-Троице-Задвинский храм в Риге
http://troicezadvinskaja.lv/
Kisha Orthodhokse e Letonisë, Рижская епархия (Vendet Baltike, Letonia). Faqja zyrtare
Приходской сайт одного из старейших храмов города Риги – храма в честь Святой и Живоначальной Троицы. Новости, летопись, святыни, богослужения, клирики, воскресная школа, библиотека.
Mirrors and alternative site versions: http://trijadibasbaznica.lv/
Gjuhët e sitit: Русский, Latviešu   Referrals: +0/-3
Shtuar: 18.06.2016, u ndryshua: 16.05.2018
Temat: Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Për më tepër: Sunday and Parish Schools, Kisha Orthodhokse e Letonisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Храм святого благоверного и великого князя Александра Невского г. Риги
http://xram.lv/

Kisha Orthodhokse e Letonisë (Vendet Baltike, Letonia). Faqja zyrtare
История православного храма святого благоверного и великого князя Александра Невского г. Риги и его святыни, новости приходской жизни, актуальная информация о богослужениях.
Gjuhët e sitit: Русский, Latviešu   Referrals: +0/-3
Shtuar: 18.09.2012, u ndryshua: 26.05.2020
Temat: Shtetet e ish Bashkimit Sovjetik
Për më tepër: Sunday and Parish Schools, Organizata rinore, Kisha Orthodhokse e Letonisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente