Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Orthodhoksia në Botë:  Rusia orthodhokse:  Urban and Rural:  

Rajone

Temat
Pilgrimage Department of the Diocese of Simferopol and Crimea
http://www.pilgrimage.su/
Kisha Orthodhokse e Ukrainës, Dioqeza e Simferopolit dhe Krimesë (Jug, Rusia). Faqja zyrtare
Orthodox Crimea, pilgrimage tours, Christmas holidays in the Crimea, family and school, services, events, pilgrim feedback video information and contacts.
Mirrors and alternative site versions: http://pilgrimage.crimea.ua/, http://pilgrimage.crimea.ua/russian-version.html
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +1/-20
Shtuar: 26.06.2015, u ndryshua: 03.07.2016
Temat: Rajone, Pelegrinazhet, udhëtimet
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente