Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Orthodhoksia në Botë:  Hungaria:  

Famulli në Hungari

Temat
Serbian Church of St. Paraskeva, Majs
http://www.majsiszerbtemplom.hu/
Kisha Orthodhokse e Sërbisë (Evropa Lindore, Hungaria). Faqja zyrtare
The webpage of the Serbian church of Majs village in Baranya county. Brief history, photos and contact information.
Gjuhët e sitit: English, Српски, Magyar   Referrals: +0/-3
Shtuar: 16.11.2006, u ndryshua: 11.06.2018
Temat: Famulli të Kishës Orthodhokse të Serbisë
Për më tepër: Shenjtorët
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Saints Andronicus and Junia Church in Pécs
http://szerbortodoxkapolna.mlap.hu/

Kisha Orthodhokse e Sërbisë (Evropa Lindore, Hungaria). Faqja zyrtare
Attention! The site contains an unmoderated text or banner ads (Për më tepër: Orthodox Web Hosting)
Basic information, service schedule and contacts.
Mirrors and alternative site versions: http://youtube.com/channel/UC8-3p-gRqrQPsiUTb2q9dmA, http://facebook.com/HramSvetihAndronikaiJunije, http://plus.google.com/113138617250386015367, http://szerbortodoxkapolna.mindenkilapja.hu/
Gjuhët e sitit: Русский, English, Ελληνικά, Српски, Magyar   Referrals: +0/-3
Shtuar: 18.10.2015, u ndryshua: 19.09.2018
Temat: Famulli të Kishës Orthodhokse të Serbisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente