Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Orthodhoksia në Botë:  Gjermania:  

Institucione Edukative në Gjermani

Temat
Orthodoxe Theologie an der Lüdwig-Maximilians Universität München
http://www.orththeol.uni-muenchen.de/
Patriarkana Ekumenike e Konstandinopojës (Evropa perëndimore, Gjermania). Faqja zyrtare
Ausbildungseinrichtung für Orthodoxe Theologie. Biblische Theologie. Geschichtliche Theologie und Ökumenik. Systematische Theologie. Praktische Theologie. Studium und Promotion in Orthodoxe Theologie.
Gjuha e sitit: Deutsch   Referrals: +0/-7
Shtuar: 29.08.2004, u ndryshua: 19.04.2014
Temat: Orthodox Education in Secular Schools and Universities
Për më tepër: Kolegje dhe universitete orthodhkse, Theologjia, Trashëgimia e Etërve të Shenjtë, Edukimi
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente