Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Kisha Orthodhokse e Sërbisë:  

Institucione edukative te Kishës Orthodhokse të Sërbisë

Temat
Faculty of Orthodox Theology, University of Belgrade
http://bfspc.bg.ac.rs/
Kisha Orthodhokse e Sërbisë (Gadishulli ballkanik, Sërbia dhe Mali i Zi). Faqja zyrtare
Educational Theological Institution of the Serbian Orthodox Church and University of Belgrade. Official information, history, contacts and links.
Mirrors and alternative site versions: http://www.pbf.rs/
Gjuhët e sitit: English, Српски   Referrals: +0/-3
Shtuar: 19.06.2004, u ndryshua: 28.06.2018
Temat: Akademi theologjike dhe Seminare, Theologjia, Trashëgimia e Etërve të Shenjtë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:

Annotation by an editor: Учебное заведение Сербской Православной Церкви богословской направленности. Официальная информация.

St. Sava Orthodox School, Milwaukee, WI
http://www.stsavaschool.com/
Kisha Orthodhokse e Sërbisë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
Elementary education for Orthodox children. Admission, academics, calendar, news, events, and contacts.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-2
Shtuar: 16.05.2005, u ndryshua: 11.07.2018
Temat: Shkolla dhe gjimnaze orthodhokse
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
St. Sava College, Varroville, NSW
http://www.stsavacollege.net/
Kisha Orthodhokse e Sërbisë (Australia dhe Zelanda e Re, Australia). Faqja zyrtare
Vision, mission, values, patrons, kumovi and sponsors, SSC board, contact, history, gallery, news, location, building project, how to help, FAQ.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-1
Shtuar: 06.07.2011, u ndryshua: 04.01.2014
Temat: Shkolla dhe gjimnaze orthodhokse
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
St. Sava Academy, Chicago, IL
http://www.stsavaacademy.org/
Kisha Orthodhokse e Sërbisë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqe private
St. Sava Academy, the Parochial School of the Holy Resurrection Serbian Orthodox Cathedral, is located on the northwest-side of Chicago. The Academy provides comprehensive, daily, dual language instruction, along with a Serbian Orthodox perspective. Focus on family, moral, ethnic and cultural values. Enrollment offerings begin with preschool (age 3) and continues through the eighth grade.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-0
Shtuar: 01.04.2011, u ndryshua: 17.09.2016
Temat: Sunday and Parish Schools, Shkolla dhe gjimnaze orthodhokse, Edukimi
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente