Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Kisha Orthodhokse e Sërbisë:  

Kryeepiskopata Orthodhokse Autonome e Ohrit (Maqedoni)

Temat
Orthodox Ohrid Archbishopric
http://www.poa-info.org/?l=en
Kryeepiskopata Orthodhokse Autonome e Ohrit (Maqedoni) (Gadishulli ballkanik, Maqedonia). Faqja zyrtare
Official site of the autonomous Orthodox Ohrid Archbishopric. Holy Synod of Bishops, history, news, synaxarion and publications.
Gjuhët e sitit: English, Македонски   Referrals: +0/-3
Shtuar: 05.10.2003, u ndryshua: 09.03.2018
Temat: Orthodhoksia në Botë, Kryeepiskopata Orthodhokse Autonome e Ohrit (Maqedoni)
Për më tepër: Kisha Orthodhokse e Sërbisë, Kisha Orthodhokse Autoqefale, Kisha Orthodhokse
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente