Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Kisha Orthodhokse e Rumanisë:  

Institucione edukative të Kishës Orthodhokse të Rumanisë

Temat
Orthodox Theological Seminary in Arad
http://www.seminararad.org/theological-orthodox-seminary-in-arad/
Kisha Orthodhokse e Rumanisë (Gadishulli ballkanik, Rumani). Faqja zyrtare
Brief history of the seminary in English. Detailed information on admission and studies is available in Romanian.
Mirrors and alternative site versions: http://semin-ar.uv.ro/
Gjuhët e sitit: English, Românã   Referrals: +0/-10
Shtuar: 09.04.2005, u ndryshua: 10.12.2016
Temat: Akademi theologjike dhe Seminare
Për më tepër: Performers and Ensembles, Revista
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Andrei Saguna Faculty of Theology, Lucian Blaga University of Sibiu
http://www.ulbsibiu.ro/ro/facultati/teologie/
Kisha Orthodhokse e Rumanisë (Gadishulli ballkanik, Rumani). Faqja zyrtare
History, professors, students, master’s degree and PhD studies.
Mirrors and alternative site versions: http://teologie.ulbsibiu.ro/
Gjuhët e sitit: English, Românã   Referrals: +0/-8
Shtuar: 05.02.2006, u ndryshua: 13.08.2016
Temat: Orthodox Education in Secular Schools and Universities
Për më tepër: Kolegje dhe universitete orthodhkse, Edukimi
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente