Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Kisha Orthodhokse e Polonisë:  

Manastiret e Kishës Orthodhokse të Polonisë

Temat
Orthodox Churches of the Puszcza Knyszynska Forest
http://puszczaknyszynska.cerkiew.pl/

Kisha Orthodhokse e Polonisë (Evropa Lindore, Poloni). Faqe private
Panoramas of Orthodox churches and monasteries of the Puszcza Knyszynska forest.
Gjuhët e sitit: English, Polski   Referrals: +0/-7
Shtuar: 15.07.2018
Temat: Famulli të Kishës Orthodhokse të Polonisë, Manastiret e Kishës Orthodhokse të Polonisë, Kisha Orthodhokse e Polonisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Sts. Anthony & Theodosius of the Kiev Caves Skete in Odrynky
http://odrynki.pl/
Kisha Orthodhokse e Polonisë (Evropa Lindore, Poloni). Faqja zyrtare
Current news, announcements, history, schedule of services, herbal medicine, donations, photo & video gallery, accommodation, directions, contact.
Mirrors and alternative site versions: http://skit.odrynki.pl/
Gjuhët e sitit: Русский, English, Polski   Referrals: +0/-5
Shtuar: 21.12.2012, u ndryshua: 27.07.2018
Temat: Manastiret e Kishës Orthodhokse të Polonisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Orthodox Monastery of the sts. Cyril and Methodius in Ujkowice
http://en.monasterujkowice.pl/
Kisha Orthodhokse e Polonisë (Evropa Lindore, Poloni). Faqja zyrtare
A brief presentation of the monastery and a gallery of pictures.
Gjuhët e sitit: English, Polski   Referrals: +0/-4
Shtuar: 06.07.2004, u ndryshua: 30.12.2012
Temat: Manastiret e Kishës Orthodhokse të Polonisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente