Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Patriarkana Ekumenike:  

Kisha Orthodhokse Autonome e Finlandës

Për më tepër:  Në finlandisht (23)
Temat
Ortodoksi.net. The Orthodox Church of Finland
http://www.ortodoksi.net/
Kisha Orthodhokse Autonome e Finlandës (Evropa veriore, Finlanda). Faqe private
Ortodoksi.net is a web site made and administrated by private members of Finnish Orthodox Church. Orthodox dictionary. Forum.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Suomi, Svenska   Referrals: +0/-3
Shtuar: 12.02.2006, u ndryshua: 14.08.2020
Temat: Orthodhoksia në Botë, Kisha Orthodhokse Autonome e Finlandës
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
New Valamo Monastery, Heinävesi
http://valamo.fi/en/
Kisha Orthodhokse Autonome e Finlandës (Evropa veriore, Finlanda). Faqja zyrtare
Information for pilgrims, Orthodox cultural centre, Valamo institute, cultural activities, wineyards, shop and contacts.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Deutsch, Suomi   Referrals: +0/-1
Shtuar: 06.04.2004, u ndryshua: 29.06.2018
Temat: Kisha Orthodhokse Autonome e Finlandës
Për më tepër: Manastiret e Patriarkanës Ekumenike të Konstandinopojës, Orthodhoksia në Botë, Pelegrinazhet, udhëtimet, Patriarkana Ekumenike
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:

    Për më tepër:
The Orthodox Youth Association of Finland (ONL)
http://onl.fi/international/
Kisha Orthodhokse Autonome e Finlandës (Evropa veriore, Finlanda). Faqja zyrtare
A central organization of youth, working within the Finnish Orthodox Church. Discussion forum. Information on current news and events. ONL Photo Gallery.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Suomi, Svenska, others   Referrals: +0/-2
Shtuar: 10.07.2005, u ndryshua: 28.05.2020
Temat: Organizata rinore
Për më tepër: Të rinjtë dhe Orthodhoksia, Kisha Orthodhokse Autonome e Finlandës
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
The Prayer of the Heart – The Prayer of Jesus
http://www.prayerofheart.com/

Kisha Orthodhokse Autonome e Finlandës (Evropa perëndimore, Zvicër). Faqe private
Much of what is connected with the practice of the Prayer of the Heart is a “well kept secret”. This web site is an attempt to find some of these secrets and to help to revive the practice of the Prayer for our time.
Gjuhët e sitit: English, Deutsch, Suomi   Referrals: +0/-0
Shtuar: 26.11.2008, u ndryshua: 26.05.2011
Temat: Lutje, libra lutjesh
Për më tepër: Kisha Orthodhokse Autonome e Finlandës
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente