Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Patriarkana e Jeruzalemit:  

Kisha Orthodhokse Autonome e Sinait

Temat
Holy Monastery of St. Catherine at Mount Sinai
http://www.sinaimonastery.com/
Kisha Orthodhokse Autonome e Sinait (Lindja e Mesme, Egjipti). Faqja zyrtare
The peninsula, history, religious tradition, the bedouin, benefactors, monastery today, pilgrimage, cultural inheritance and the UNESCO resolution.
Mirrors and alternative site versions: http://www.sinaimonastery.net/, http://www.sinaimonastery.org/
Gjuhët e sitit: English, Ελληνικά   Referrals: +0/-0
Shtuar: 10.09.2006, u ndryshua: 09.07.2018
Temat: Orthodhoksia në Botë, Kisha Orthodhokse Autonome e Sinait
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente