Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Patriarkana e Jeruzalemit:  

Organizata të Patriarkanës së Jeruzalemit

Temat
Forefathers Church, Beit Sahour
http://www.beitsahourchurch.ps/
Patriarkana e Jeruzalemit (Lindja e Mesme, Palestinë). Faqja zyrtare
Beit Sahour town, churches & monasteries, Sunday school, youth & teenagers groups, ministries, faith & spirituals, hymns (mp3), gallery, map, contacts & links.
Gjuhët e sitit: English, العربية   Referrals: +0/-2
Shtuar: 12.07.2016
Temat: Famulli të Patriarkanës së Jeruzalemit
Për më tepër: Sound Files, Sunday and Parish Schools, Parimet e Orthodhoksisë, Organizata rinore
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
St. Isaac and St. George Greek Orthodox Church in Qatar
http://www.qorthodox.org/
Patriarkana e Jeruzalemit (Lindja e Mesme, Katar). Faqja zyrtare
Orthodox Church, church library, parish info, Orthodox youth, announcements and contacts.
Gjuhët e sitit: English, العربية   Referrals: +0/-1
Shtuar: 17.05.2009, u ndryshua: 11.07.2017
Temat: Famulli të Patriarkanës së Jeruzalemit
Për më tepër: Sound Files, Lutje, libra lutjesh, Brotherhoods, Sisterhoods, Religious Organizations
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Orthodox Pilgrim on the Holy Land
http://eng.palomnic.org/

Patriarkana e Jeruzalemit (Lindja e Mesme, Izrael). Faqja zyrtare
Web site is a culture-educational project of Orthodox Science-Educational Society “Russia in colors” in Jerusalem. It tells about history of Russian Orthodox Worship at Holy Land and its revival at present time. Programs of tours.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-1
Shtuar: 27.07.2005, u ndryshua: 14.08.2018
Temat: Pelegrinazhet, udhëtimet
Për më tepër: Revista, Non-profit Organizations
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Arab Orthodox Charitable Society
http://www.aocs.ps/
Patriarkana e Jeruzalemit (Lindja e Mesme, Palestinë). Faqja zyrtare
Projects, activities, students fund, youth group, youth leadership, board, partnership, sponsorship & contacts.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-2
Shtuar: 12.07.2016
Temat: Fondacione, Organizata bamirëse
Për më tepër: Organizata rinore, Organizata
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Romiosini. Non-Governmental Organisation
http://romiosini.org.gr/
Patriarkana e Jeruzalemit (Gadishulli ballkanik, Greqia). Faqja zyrtare
Projects, articles, newsletter, books, multimedia, contact and links.
Gjuhët e sitit: English, Ελληνικά   Referrals: +0/-1
Shtuar: 29.03.2016, u ndryshua: 13.03.2019
Temat: Non-profit Organizations, Brotherhoods, Sisterhoods, Religious Organizations, Organizata
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente