Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Patriarkana e Jeruzalemit:  

Institucione edukative të Patriarkanës së Jeruzalemit

Temat
St. Lawrence Academy, Felton, California
http://www.stlawrenceacademy.com/
Patriarkana e Jeruzalemit (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
St. Lawrence Academy is a nonprofit Orthodox parochial school affiliated with St. Lawrence Orthodox Church in downtown Felton. Quality education in a caring environment, offer, St. Lawrence High School, staff, and contact information.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-3
Shtuar: 11.09.2004, u ndryshua: 20.12.2014
Temat: Shkolla dhe gjimnaze orthodhokse
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente