Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Kisha Orthodhokse e Gjeorgjisë:  

Institucione edukative të Kishës Orthodhokse të Gjeorgjisë

Temat
St. Andrew the First-Called Georgian University of the Patriarchate of Georgia
http://en.sangu.edu.ge/
Kisha Orthodhokse e Gjeorgjisë (Kaukazi jugor, Gjeorgjia). Faqja zyrtare
News, announcements, governance, academic staff, schools, university structure, centers and institutions, grants and contacts.
Gjuhët e sitit: English, Georgian   Referrals: +0/-10
Shtuar: 15.07.2018
Temat: Kolegje dhe universitete orthodhkse
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Giorgi Mtatsmindeli Higher Educational Institution of Ecclesiastical Chant, Tbilisi
http://galoba.edu.ge/
Kisha Orthodhokse e Gjeorgjisë (Kaukazi jugor, Gjeorgjia). Faqja zyrtare
Management, faculty, teaching, news, gallery and contact.
Gjuhët e sitit: English, Georgian   Referrals: +0/-8
Shtuar: 10.07.2018
Temat: Precentor and Choral Schools
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente