Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Kisha Orthodhokse e Rep. Çeke dhe Sllovakisë:  

Të reja nga Kisha Orthodhokse e Rep. Çeke dhe Sllovakisë

Temat
St. Cyril and St. Methodius Church, Přerov
http://pravoslavi-prerov.hys.cz/
Kisha Orthodhokse e Rep. Çeke dhe Sllovakisë (Evropa Lindore, Republika Sllovake). Faqja zyrtare
Situated on the southern edge of the urban conservation area of Přerov. A brief history.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Deutsch, Český   Referrals: +0/-13
Shtuar: 03.01.2005, u ndryshua: 18.08.2018
Temat: Famulli të Kishës Orthodhokse të Republikës Ceke dhe Sllovakisë
Për më tepër: Stacione dhe programe radiofonike
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
St. Vaclav Orthodox Church, Brno
http://pravoslavbrno.cz/en/
Kisha Orthodhokse e Rep. Çeke dhe Sllovakisë (Evropa Lindore, Republika Çeke). Faqja zyrtare
A brief introduction is available in English.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Українська, Ελληνικά, Český   Referrals: +0/-12
Shtuar: 03.01.2005, u ndryshua: 06.03.2019
Temat: Famulli të Kishës Orthodhokse të Republikës Ceke dhe Sllovakisë
Për më tepër: Sound Files, Parimet e Orthodhoksisë, Gazetat
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente