Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Kisha Orthodhokse e Bullgarisë:  

Organizata të Kishës Orthodhokse të Bullgarisë

Temat
Milostiv. Charity in Bulgaria
http://en.milostiv.org/

Kisha Orthodhokse e Bullgarisë (Gadishulli ballkanik, Bullgaria). Faqja zyrtare
Milostiv (“merciful”) is a website created and supported by volunteers for charitable purposes. Provides information regarding people in need and current projects that aim to help orphanages, homes for disabled and elderly people, kitchens and Orthodox churches.
Gjuhët e sitit: English, Български   Referrals: +0/-3
Shtuar: 28.08.2013, u ndryshua: 04.01.2014
Temat: Rindërtimi i Kishave dhe Manastireve, Bamirësi, mëshirë, Fondacione, Organizata bamirëse
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Orthodox Christians for Life. A Non-Profit Religious Educational Pro-life Organization, Indianapolis
http://www.oclifeindy.org/
Kisha Orthodhokse e Bullgarisë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
Exists to present and support the position of the Orthodox Church on matters of sanctity of innocent human life to all peoples through intercession, education and material assistance.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-0
Shtuar: 20.12.2014
Temat: Brotherhoods, Sisterhoods, Religious Organizations
Për më tepër: Mjekësia, Jeta familjare
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente