Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Patriarkana e Aleksandrisë:  

Organizata të Patriarkanës së Aleksandrisë

Temat
The Order of Saint Constantine the Great and Saint Helen
http://www.orderofknights.org/
Patriarkana e Aleksandrisë (Evropa Lindore, Republika Çeke). Faqja zyrtare
History, statute, ordinal feasts and patrons, rules and contacts.
Gjuhët e sitit: English, Český   Referrals: +0/-2
Shtuar: 14.12.2008, u ndryshua: 15.07.2018
Temat: Brotherhoods, Sisterhoods, Religious Organizations
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
St. Barnabas Orthodox Mission Kenya
http://www.orthodoxmissionkenya.org/
Patriarkana e Aleksandrisë (Afrika Lindore, Kenia). Faqja zyrtare
A child-advocacy ministry that pairs able people with those who are suffering from poverty. Helps the needy from spiritual, economic, social, and physical poverty. Programs, involvement, photos, donations, blog and contacts.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-0
Shtuar: 22.01.2016
Temat: Fondacione, Organizata bamirëse, Brotherhoods, Sisterhoods, Religious Organizations
Për më tepër: Lëvizjet misionare, Fëmijët, edukimi, Jetimore, Organizata
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente