Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Patriarkana e Aleksandrisë:  

Institucione edukative të Patriarkanës së Aleksandrisë

Temat
Saint Mark’s Academy
http://stmarksacademy.co.za/
Patriarkana e Aleksandrisë (Afrika Jugore, Afrika e Jugut). Faqja zyrtare
Saint Mark’s Academy offers affordable courses in Orthodox Christian Theology to students all over the world, through the means of distance learning. The language of instruction is English. Academic programmes, short courses, center for iconography, student information, news, events and contacts.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-9
Shtuar: 21.05.2018
Temat: Edukimi
Për më tepër: Shkolla e Ikonografisë, Kolegje dhe universitete orthodhkse
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente