Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kisha Orthodhokse:  Kisha Orthodhokse Autoqefale:  Kisha Orthodhokse e Shqipërisë:  

Manastiret e Kishës Orthodhokse Autoqefale të Shqipërisë

Temat
Orthodox Monasteries Worldwide Web Directory
http://www.orthodox-monasteries.com/
Kisha Orthodhokse e Rumanisë. Faqe private
Comprehensive web directory of the Orthodox Monasteries around the world, presenting the addresses, description and photographs. Pilgrim's preview. Suggest a monastery.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-3
Shtuar: 30.08.2004, u ndryshua: 16.05.2013
Temat: Data-base, Fjalorë, informacione, kërko, Manastire
Për më tepër: Manastiret e Kishës Orthodhokse në Amerikë, Manastiret e Kishës Orthodhokse të Polonisë, Manastiret e Kishës Orthodhokse Autoqefale të Shqipërisë, Manastiret e Kishës Orthodhokse të Bullgarisë, Manastiret e Kishës Orthodhokse të Rumanisë, Manastiret e Kishës Orthodhokse të Sërbisë, Manastiret e Patriarkanës së Jeruzalemit, Manastiret e Patriarkanës së Antiokisë, Manastiret e Patriarkanës Ekumenike të Konstandinopojës, Manastire të Kishës Orthodhokse të Greqisë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Për më tepër:   Συνοδικοί Οργανισμοί;   რუსეთის მართლმადიდებელი ეკლესია;   Synodal Organizations
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2015, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente