Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Jeta kishtare:  Jeta familjare:  

Acqaintances, Classifieds

Temat
Hope. Ukrainian Orthodox Site of Acquaintances
http://nadezhdaps.org.ua/

Kisha Orthodhokse e Ukrainës (Jug-Perëndim, Ukrainë). Faqe private
Here you can publish a letter, read letters of others. The authors hope, by the God’s will, you will find your destiny in this world. Secular, anthropological letters as well as those incompatible with Christian morals are withdrawn from the publication. Forum.
Gjuhët e sitit: Русский, English, Українська   Referrals: +4/-47
Shtuar: 24.08.2007, u ndryshua: 09.07.2018
Temat: Acqaintances, Classifieds
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Orthodox Acquaintances. The Orthodox Social Network
http://pravznak.msk.ru/

Kisha Orthodhokse e Rusisë (Not associated with any particular region, Rusia). Faqe private
Thanks to the service “PravZnak” everyone can remind of itself both to the old friends and new acquaintances, inviting them to the site and sharing information.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-40
Shtuar: 24.11.2009
Temat: Acqaintances, Classifieds, Ndërkomunikimi orthodhoks
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Priestt. Christian Creativity
http://eng.priestt.com/

Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Ekaterinburgut (Uralet, Rusia). Faqe private
Christian creativity, online Christian psychological service.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +1/-25
Shtuar: 28.06.2006, u ndryshua: 23.07.2018
Temat: Web Collections, Acqaintances, Classifieds
Për më tepër: Lutje, libra lutjesh
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente