Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Orthodhoksia në Internet:  

Sites for mobile phones, smartphones, pocket PCs

Temat
St. Sophia Church, Des Plaines, IL
http://saintsophiachurch.com/
Kisha Orthodhokse e Bullgarisë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
Calendar, liturgical services, sacraments, photos, and contacts.
Gjuhët e sitit: English, Български   Referrals: +0/-2
Shtuar: 27.12.2014, u ndryshua: 15.08.2020
Temat: Famulli të KIshës Orthodhokse të Bullgarisë
Për më tepër: Sites for mobile phones, smartphones, pocket PCs, Lutje, libra lutjesh
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente