Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Orthodhoksia në Internet:  

Orthodox Web Hosting

Temat
Orthodox Web Solutions. Website design and hosting for Orthodox Christians
http://www.orthodoxws.com/

Kisha Orthodhokse në Amerikë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
Website design, hosting, and maintenance for Orthodox parishes, monasteries, and organizations. Online solutions and personal service. Price list.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-21
Shtuar: 16.05.2004, u ndryshua: 07.04.2014
Temat: Orthodox Web Hosting, Web Design, Web Publishing, Web Programming, Orthodhoksia në Internet
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Web Hosting with the Department of Internet Ministries
http://www.goarch.org/-/parish-web-hosting/
Patriarkana Ekumenike e Konstandinopojës (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
Professional web site design and publishing. Web hosting, domain registration. Special conditions for parishes of the Greek Orthodox Archdiocese of America.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-13
Shtuar: 24.10.2004, u ndryshua: 05.10.2018
Temat: Orthodox Web Hosting, Web Design, Web Publishing, Web Programming, Orthodhoksia në Internet
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
XL Web Services. Orthodox Church Websites
http://www.xlwebservices.com/orthodox-church-websites.html
Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
Committed to providing services at affordable rates to Orthodox Christian missions and churches. Packages, example websites, and contacts.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-10
Shtuar: 09.08.2015, u ndryshua: 10.08.2015
Temat: Orthodox Web Hosting, Web Design, Web Publishing, Web Programming, Orthodhoksia në Internet
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Orthodox Internet Services. Web Hosting for Churches and Religious Organizations
http://www.orthodoxinternet.com/
Kisha Orthodhokse në Amerikë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
Provides web hosting and other internet services tailored to the needs of the Orthodox community. The standard hosting plan is $99/yr and includes a minimum of 1GB of disk space, 10GB of transfer, a domain name, unlimited email accounts, and an industry-standard web-based control panel with a range of software that can be installed at the click of a button.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-6
Shtuar: 17.04.2004, u ndryshua: 13.06.2013
Temat: Orthodox Web Hosting
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2022, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente