Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Orthodhoksia në Internet:  

Gërmat

Temat
Slavonic Computing
http://sci.ponomar.net/
Kisha Orthodhokse në Amerikë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqe private
High-quality free fonts to display Church Slavonic. Keyboard drivers to type Church Slavonic. Embeddable web fonts for web-designers, APIs for software developers, and other tools. Typeset liturgical music and chants in modern, Kievan square, or Znamenny notation.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-5
Shtuar: 05.02.2019
Temat: Gërmat, Web Design, Web Publishing, Web Programming
Për më tepër: Musical Scores, Orthodhoksia në Internet
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:

    Për më tepër:
Association of Constantinopolitan Friends of Music (CMK) in Athens
http://www.cmkon.org/
Kisha Orthodhokse e Greqisë (Gadishulli ballkanik, Greqia). Faqja zyrtare
History of CMK, information on leader chorist and products.
Mirrors and alternative site versions: http://www.cmkon.eu/
Gjuhët e sitit: English, Ελληνικά   Referrals: +0/-3
Shtuar: 06.07.2005, u ndryshua: 21.02.2016
Temat: Old chants, Performers and Ensembles
Për më tepër: Gërmat, Inçizime në CD dhe kaseta, Sound Files, Muzikë dhe këngë kishtare orthodhokse, Përmbledhje muzikore, Muzikë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente