Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Orthodhoksia në Internet:  

Ndërkomunikimi orthodhoks

Nëntemat:  Discussion Boards (0)Newsgroups, Fido (0)
Për më tepër:  Acqaintances, Classifieds (0)
Temat
Orthphoto.net. Orthodox photo-gallery
http://orthphoto.net/

Kisha Orthodhokse e Polonisë (Not associated with any particular region, Poloni). Faqe private
Mirëserdhet në këtë faqe dedikuar prezantimit të krishtërimit ortodox nëpërmjet fotografive tuaja personale. 100 000 fotografive (2019.10.10).
Gjuhët e sitit: Русский, English, Українська, Français, Ελληνικά, Български, Српски, Shqip, Georgian, Românã, Polski   Referrals: +0/-13
Shtuar: 04.07.2004, u ndryshua: 18.11.2019
Temat: Fotografia
Për më tepër: Ndërkomunikimi orthodhoks
Faqet më të lexuara: 13 (#7)
Gjendja e faqes:
Orthodox Acquaintances. Orthodox Social Network
http://pravznak.msk.ru/

Kisha Orthodhokse e Rusisë (Not associated with any particular region, Rusia). Faqe private
Thanks to the service “PravZnak” everyone can remind of itself both to the old friends and new acquaintances, inviting them to the site and sharing information.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +0/-26
Shtuar: 24.11.2009, u ndryshua: 13.07.2020
Temat: Acqaintances, Classifieds, Ndërkomunikimi orthodhoks
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
OrthodoXCircle. Orthodox Christian Community Portal
http://orthodoxcircle.com/

Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqe private
A laity-run ministry that provides a way for Orthodox Christians to come together online. The purpose and goal of OrthodoXCircle is to serve our people around the world by offering a Christian and family-friendly alternative to community sites.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-4
Shtuar: 22.06.2007, u ndryshua: 12.11.2020
Temat: Discussion Boards, Ndërkomunikimi orthodhoks
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente