Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Orthodhoksia në Internet:  

Lajmërime

Për më tepër:  Punësimi (0)
Temat
OrthodoxJobs. Employment for Orthodox Christians
http://www.orthodoxjobs.com/

Kisha Orthodhokse në Amerikë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
A source for Orthodox Christians who are seeking employment in an Orthodox Christian or Christian environment. Job opportunities for any Archdiocese, Metropolis, Diocese, Parish, or Organization that falls under the jurisdiction of the SCOBA.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-17
Shtuar: 28.05.2003, u ndryshua: 07.06.2018
Temat: Lajmërime, Punësimi
Për më tepër: Orthodhoksia në Botë, Webfaqe të laikëve
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Orthodox European News Agency. Place to find out about European events for Orthodox people
http://www.orthodoxe.info/
Patriarkana Ekumenike e Konstandinopojës (Evropa perëndimore, Francë). Faqe private
The Orthodox European News Agency (OENA) is the place where one comes to find out about events for orthodox people in Europe: Orthodox conferences, seminars, lectures, cultural events, links to other Orthodox sites etc. Listings mainly in English and French.
Mirrors and alternative site versions: http://blogetpolitique.typepad.com/oena/
Gjuhët e sitit: English, Français   Referrals: +0/-3
Shtuar: 26.01.2006, u ndryshua: 20.04.2018
Temat: Lajmërime, Të rejat
Për më tepër: Cultural Public Events
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:

Annotation by an editor: Публикации анонсов в основном на английском и французском языках

Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Për më tepër:   Πατριαρχείο Μόσχας;   რუსეთის მართლმადიდებელი ეკლესია;   Russian Orthodox Church
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2019, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente