Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kultura, Arti, Shkenca:  

Physical Training, Sports, Active Leisure

Temat
Saints Constantine and Helen Greek Orthodox Church, Palos Hills, IL
http://stconstantinehelen.org/
Patriarkana Ekumenike e Konstandinopojës (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqja zyrtare
Parish calendar, history, administration, educational programs, church service support groups, cultural programs, social services, organizations, athletic programs, summer programs, religious items, spiritual guidance, Orthodox traditions & etiquette, stewardship corner, and picture galleries.
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-2
Shtuar: 10.08.2010, u ndryshua: 16.08.2020
Temat: Famulli të Patriarkanës Ekumenike të Kostandinopojës
Për më tepër: Physical Training, Sports, Active Leisure, Kampingje verore për çdo moshë, Sunday and Parish Schools
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente