Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kultura, Arti, Shkenca:  Muzikë:  Vocal Music:  

Songs by Authors

Për më tepër:  Performers and Ensembles (0)
Temat
Jim Giatas. Non-Commercial Contemporary Orthodox Christian Music
http://jimgiatas.com/
Kisha Orthodhokse e Greqisë (Amerika e Veriut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës). Faqe private
Non-Commercial Contemporary Orthodox music for the glory of God and the salvation of souls. Uncompromised, end-time, new wine.
Mirrors and alternative site versions: http://myspace.com/jamespetergiatas, http://myspace.com/jimgiatas/
Gjuha e sitit: English   Referrals: +0/-0
Shtuar: 08.03.2014, u ndryshua: 01.05.2020
Temat: Songs by Authors
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:

    Për më tepër:
Dedicated to memory of Igor Talkov...
http://talkov.info/en/

Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Moskës (Moskë qytet) (Moska dhe provinca e saj, Rusia). Faqe private
Information on the life and works of the singer, poet and composer Igor Talkov: songs, video, photos, interviews and articles, recollections, books, poems and songs about Talkov, etc.
Mirrors and alternative site versions: http://talkov.su/
Gjuhët e sitit: Русский, English, Français, Italiano   Referrals: +0/-3
Shtuar: 15.12.2002, u ndryshua: 21.07.2018
Temat: Muzika popullore dhe bashkëkohore, Non-profit Organizations
Për më tepër: Inçizime në CD dhe kaseta, Songs by Authors, Tekste të himneve korale, Përmbledhje muzikore, Performers and Ensembles, Muzikë
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2020, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente