Gjuha: 
Krishtërimi Orthodhoks:  Kultura, Arti, Shkenca:  Historia:  

Regional study

Temat
Orthodox Berdsk
http://berdsk.orthodoxy.ru/english/english.htm

Kisha Orthodhokse e Rusisë, Dioqeza e Novosibirskut dhe Berdskit (Siberia, Rusia). Faqja zyrtare
About the town. The Transfiguration Cathedral in Berdsk.
Gjuhët e sitit: Русский, English   Referrals: +1/-4
Shtuar: 23.03.2006, u ndryshua: 23.08.2018
Temat: Regional study, Urban and Rural
Për më tepër: Gazetat, Famulli në Rusi sipas dioqezave
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:

    Për më tepër:
Der russisch-orthodoxe Kirche und Friedhof in Berlin Tegel
http://pogost-tegel.info/
Kisha Orthodhokse e Rusisë, Берлинскaя и Германская епархия (Evropa perëndimore, Gjermania). Faqe private
Die russisch-orthodoxe Friedhof und Kirche der Heiligen Konstantin und Helena in Berlin Tegel - Entstehungsgrund, kurze Geschichte und Beschreibung. Liste der begrabene Personlichkeiten. Geschichte der russische Kirche und kaiserliche Botschaft in Berlin. Tätigkeit der Bruderschaft des heiligen Fürsten Wladimir e.V. Bratstwo.
Gjuhët e sitit: Русский, Deutsch   Referrals: +0/-2
Shtuar: 19.04.2014, u ndryshua: 18.01.2019
Temat: Kishat e Varrezave, nekropolet, varrezat, Vende të ndryshme
Për më tepër: Regional study, Orthodhoksia në Botë, Historia, Historia e Kishës
Faqet më të lexuara: -
Gjendja e faqes:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente