Gjuha: 

Gjuha:
 
Русский
English
Românã
Српски
Ελληνικά
Français
Deutsch
Български
Polski
Español
Italiano
Georgian
Český
Nederlands
Português
Svenska
Suomi
Japanese
Shqip
Norsk
Latviešu

Kërkim i Përparuar në Internetin orthodhoks


Gjej rezultatet
me të gjitha fjalët
 
me frazën e saktë
me ndonjë nga fjalët
pa fjalët
GjuhaKërko vetëm faqet e shkruara në
Rajoni Kërkoni faqet që ndodhen në
Formati i Fajlit ktheji rezultatet e formatit të fajlit
Data Faqet e para për herë të parë në
Vendgjetjet Kthe rezultatet ku termat e mi ndodhen
Domeinet trego rezultatet nga faqja ose domain-i
p.sh. google.com, .org

Kërkim i Përparuar në Direktori

Kërko tekstin:
Dioqeza
Kisha:
Rajoni:
Shteti:
Siti përmban pjesë në gjuhët që vijojnë::
  If you want to limit your search only to sites with certain languages, press down Ctrl key on the keyboard and select these languages with the left mouse button
Opsionet e sitit: Faqe private   Page of an organization   nuk ka rëndësi
Faqja zyrtare   Websit jozyrtar   nuk ka rëndësi
sites with banner
Siti përmban edhe një kanal RSS
sites with annotation by an editor

Kërkim i tekstit të plotë në Bibël (Përkthimi sinodial rus)

Kërko tekstin:
Vëllezër dhe motra! Ju kërkojmë të na informoni për site orthodhkse të reja ose ekzistuese që nuk figurojnë në Direktorinë (Katalogun) tonë. Ju lutemi gjithashtu, të na informoni për parregullsitë që mund të gjeni ne Direktorinë (Katalogun) tonë.
Shto një lidhje | Login | Rregulla | Faqet më të lexuara | Kërko | Kërkim i Përparuar | Bashkëpuntorët tanë | Temat
Gjuha:   Русский  English  Românã  Српски  Ελληνικά  Français  Deutsch  Български  Polski  Español  Italiano  Georgian  Český  Nederlands  Português  Svenska  Suomi  Japanese  Shqip  Norsk  Latviešu
Яндекс цитирования liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня

(C) 2001-2021, Krishtërimi Orthodhoks (dizenjimi, programimi, mbështetja teknike).   Për propozime dhe komente